Razem 254 627 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Jesteś pasjonatem zieleni? Teraz możesz stworzyć swój niepowtarzalny ogród, którzy będą podziwiać wszyscy. Centrum ogrodnicze Ogrody Marka z Białegostoku, specjalizuje się kompleksowym dostarczaniu usług ogrodniczych, najwyższej klasy, popartych wieloletnim doświadczeniem na rynku. Naszym głównym celem jest innowacyjne projektowanie ogrodów, najbardziej odzwierciedlających gusta klientów. Zakładanie ogrodów, które są zgodne z oczekiwaniami klientów, jest dla nas prawdziwą satysfakcją. Pielęgnacja ogrodów przez naszych ogrodników, obejmuje także sadzenie kwiatów sezonowych, nawadnianie i umacnianie skarp. Przyjdź i przekonaj się dlaczego centrum ogrodnictwa Ogrody Marka, to najlepszy kompleks ogrodniczy w regionie.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.04.2015 14:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 403397
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Ogrody Marka - Zdjęcie nr 1Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Ogrody Marka - Zdjęcie nr 2Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Ogrody Marka - Zdjęcie nr 3Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Ogrody Marka - Zdjęcie nr 4Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Ogrody Marka - Zdjęcie nr 5Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Ogrody Marka - Zdjęcie nr 6Zakładanie i pielęgnacja ogrodów - Ogrody Marka - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ogrody Marka
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48781402890
Web: ogrodymarka.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ogrody Marka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)