Razem 252 516 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
22.03.2015 19:06

Nasze wieloletnie doświadczenie w bezpośrednim obcowaniu ze sztuką sprawia, że jesteśmy wyjątkowo czuli i wrażliwi na piękno. To właśnie ono czyni z naszej pracy pasję, której z wielkim oddaniem hołdujemy od lat.

Jako wykwalifikowani specjaliści zajmujemy się m.in. konserwacją dzieł sztuki i renowacją mebli. Specjalizujemy się w procesach pozłotniczych i sztukatorce. Korzystamy ze sprawdzonych receptur i materiałów wysokiej klasy, dzięki którym finalny efekt naszej pracy jest zawsze satysfakcjonujący.

Od lat wydobywamy piękno dzieł sztuki i pamiątkowych przedmiotów, na których płynący czas pozostawił swoje znamię. Każdego dnia, z miłości do sztuki, nadajemy przedmiotom drugie życie, odkrywając ich pierwotny blask i poznając ich wyjątkową historię. To ona inspiruje nas do działania i codziennej pracy ze sztuką.

???

Zakres prowadzonych przez firmę usług obejmuje:

Pozłotnictwo;

Renowację mebli;

Rzeźbę w kamieniu i drewnie;

Malowanie obrazów.

Pozłotnictwo - Zachowujemy niezwykłe piękno złotych oraz srebrnych przedmiotów

Pozłotnictwo to dziedzina rzemiosła, polegająca na pokrywaniu powierzchni przedmiotów powłoką z metalu. Specjalizujemy się w pozłacaniu: drewna, metalu, płótna, papieru, skóry, stiuku, marmuru, gipsu oraz tynku. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług dostosowanych do potrzeb Klienta. Pokrywamy powierzchnie płatkami 22 i 23 karatowego złota lub srebrem. Usługi pozłotnicze są szerokopasmowe: wszystkie obiekty z drewna i kamienia mogą zostać pozłocone, posrebrzone, upiększone, uszlachetnione, wykonane tak jak zażyczy sobie tego Klient.

Pełny i elastyczny zakres usług pozwala Klientowi na pełną swobodę i różnorodność. Klient może monitorować postępy w realizacji zleconej usługi, w dowolnym momencie, licząc na przyjazną obsługę.

Renowacja mebli - niepowtarzalne wzory na wyciągnięcie ręki

Poddajemy procesowi konserwacji i renowacji meble, a także wszystkie wyroby wykonane z drewna. Uszlachetnimy i upiększymy wybrane elementy na meblu bądź innym wyrobie drewnianym poprzez pozłacanie, grawerowanie, rzeźbienie nowych zdobień i ornamentów. Dzięki usługom Artatree, wzbogacą i uszlachetnią Państwo wystrój elewacji lub wnętrza swojego domu, odzyskają uszkodzoną niegdyś pamiątkę, ocalą od zapomnienia kawałek rodzinnej historii i tradycji. Z pasją i przyjemnością pomożemy Państwu przywrócić piękno i urok wszystkim przedmiotom, które mają wartość sentymentalną, a na których ząb czasu pozostawił po sobie ślad. Zapraszam do kontaktu.

Rzeźba w kamieniu i drewnie - sztuka na najwyższym poziomie

Kamień i drewno to jedne z najstarszych materiałów wykorzystywanych w sztuce, a także architekturze. Przedmioty z nich wykonane, pomimo swojej solidnej budowy i trwałości, z czasem ulegają zniszczeniu i tracą swój pierwotny urok. Pomagamy Państwu go odzyskać, poddając procesowi renowacji i konserwacji wszelkie wyroby kamienne, figury, grobowce, nagrobki oraz pozostałe elementy wykonane z kamienia. Tworzymy i rzeźbimy w kamieniu i drewnie na Państwa życzenie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, celem uzgodnienia szczegółów projektu i warunków współpracy.

Malowanie obrazów - unikalne arcydzieła dedykowane dla Ciebie

Obrazy ścienne są doskonałym elementem wystroju każdego wnętrza. W zależności od gustu i stylu urządzonego mieszkania, możemy je udekorować i wzbogacić jego wartość estetyczną, namalowanymi dziełami. Jako profesjonaliści z wieloletnim stażem i kierunkowym wykształceniem, wykonujemy szkice i obrazy na zamówienie o dowolnej tematyce (np. martwa natura, krajobraz, portret, architektura). Nie wykonujemy replik i kopii. Obrazy są tworzone przez malarzy, wywodzących się z artystycznych rodzin o wieloletniej tradycji zapoczątkowanej przez wybitnego polskiego malarza, Jerzego Potrzebowskiego. Zachęcamy do kontaktu.

Właścicielem pracowni jest Bartosz Potrzebowski, wnuk słynnego malarza polskiego - Jerzego Potrzebowskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie w bezpośrednim obcowaniu ze sztuką sprawia, że jesteśmy wyjątkowo czuli i wrażliwi na piękno. To właśnie ono czyni z naszej pracy pasję, której z wielkim oddaniem hołdujemy od lat. Jako wykwalifikowani specjaliści zajmujemy się m.in. konserwacją dzieł sztuki i renowacją mebli. Specjalizujemy się w procesach pozłotniczych i sztukatorce. Korzystamy ze sprawdzonych receptur i materiałów wysokiej klasy, dzięki którym finalny efekt naszej pracy jest zawsze satysfakcjonujący.

Głównymi atutami Artatree są dokładność, jakość, pełne zaangażowanie oraz precyzyjność, która jest niezbędna do prowadzenia usług konserwacji, a także terminowość. Zleceniodawca może liczyć na solidność i perfekcjonizm wykonania nawet na kilka dni przed uzgodnionym terminem. U nas to Państwo decydują jak ma wyglądać finalny efekt zleconej usługi.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.03.2015 19:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 396568
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Renowacje mebli i dzieł sztuki - Zdjęcie nr 1Renowacje mebli i dzieł sztuki - Zdjęcie nr 2Renowacje mebli i dzieł sztuki - Zdjęcie nr 3Renowacje mebli i dzieł sztuki - Zdjęcie nr 4Renowacje mebli i dzieł sztuki - Zdjęcie nr 5Renowacje mebli i dzieł sztuki - Zdjęcie nr 6Renowacje mebli i dzieł sztuki - Zdjęcie nr 7Renowacje mebli i dzieł sztuki - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bartosz Potrzebowski (niezarejestrowany)
Województwo: Małopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48793372540
Web: www.artatree.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)