Razem 252 578 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma nasza Powstała w latach 80 tych i była prowadzona przez Wiesława Pluto ktory uzyskał papiery mistrzowskie .

Wiesław Pluto posiada uprawnienia specjalistyczne na dozór ,pomiary jak również eksploatacje ,badania okresowe itp. Wykonuje rzetelnie powierzone prace z pasją co również zaraził swojego syna tą że oto pasją . W późniejszym czasie przekształcił Firmę w Firmę rodzina TechnoGrom.

Firma posiada specjalistyczny sprzęt pomiarowy jak również różnego rodzaju sprzęt zabezpieczający pracowników ,sprzęt alpinistyczny , sprzęt który pomaga szybko realizować powierzone prace . Wykonujemy od zawsze profesjonalnie nasze zadania ,doradzamy dla klienta ,pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania techniczne ( SPRAWDZONE ) na które dajemy 5 Letnią Gwarancję .

Sprzedajemy również materiał do wykonania instalacji odgromowej.

Dzięki temu, że jesteśmy jedną nielicznych firm, których głównym zajęciem jest kompleksowe wykonawstwo instalacji odgromowych.

Wspópracujemy równiez z Firmami dekarskimi,elektrycznymi,budowlanymi,deweleporami oraz projektantami.

Łączymy ze sobą solidność i estetykę wykonania, najwyższą jakość. Od lat stawiamy na solidność za przystępną cenę dla każdego ,stąd jesteśmy w grupie liderów na Wielkopolskę oraz wszystkie województwa sąsiadujące . Nie czekaj aż trafi Piorun w twój dom ,zabezpiecz się poprzez naszą Firmę ....ZAPRASZAMY

USŁUGI I OFERTA

Oferta

Firma TechnoGrom zajmuję się instalacją, projektowaniem, naprawą instalacji – konserwacją oraz remontami starych instalacji odgromowych od 1980 roku. Piorunochrony montujemy na takich budynkach jak:

– domach jednorodzinnych z dachem ceramicznym lub blacho dachówką, osiką, dachem z strzechy. Wykonujemy okresowe pomiary instalacji odgromowych i uziemień wszystkich obiektów.

– obiektach przemysłowych, hallach, szkołach, użyteczności publicznej, silosy rolnicze, stacje wysokiego napięcia itp.

– blokach

– kościołach, zabytkach i nie typowych obiektach

Wykonujemy równiez uziemienia i podłaczenia wyrównawcze urzadzen elektrycznych i metalowych takich jak słupy elektryczne,silosy,rusztowania,szafki elektryczne,transformatory elektryczne itp

Wykonując naszą usługę stawiamy szczególny nacisk na dokładność wykonywania instalacji. Montaż nasz jest zgodny z obowiązującymi normami z materiałów które mają atest i prawidłowym drutem fi 8. Wykonujemy piorunochrony z różnego rodzaju materiałów (ocynkowany, miedź i miedziowany, aluminium, ocynk, stal kwasoodporna). Uchwyty na zamówienie robimy w dowolnym kolorze dachu. Rodzaj materiału jest zróżnicowany cenowo dlatego ostateczne słowo należy do naszego klienta w której wersji materiałowej ma być wykonana instalacja. Wycenę możemy wykonać podczas rozmowy telefonicznej. Wycena jest gratis. Na koszt wykonywanej usługi mają również wpływ osprzęt oraz typy i rodzaje wsporników i uchwytów.

Proszę pamiętać, że odpowiednio wykonana instalacja odgromowa zabezpiecza budynek przed skutkami uderzenia pioruna.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania powyższych systemów odgromowych (zapraszamy do galerii). Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy wybrać mu rodzaj instalacji najbardziej odpowiadającym jego potrzebom zwracając uwagę na koszty wykonywanej usługi.

Udostępniamy naszym przyszłym klientom realne wykonania poparte referencjami i adresem powierzonych prac. Zadzwoń i sprawdź nas!

CENNIK

Mamy najniższe Cenny Rynkowe ,kompletna instalacja DOMU zaczyna się od 1800zł netto .Posiadamy materiał po cenach hurtowych z uwagi na ilość powierzonych Prac . ZADZWOŃ DO NAS I PORÓWNAJ OFERTY !!!!!!

Koszt mb instalacji odgromowej zaczyna od 14 zł z materiałem

MY MAMY NAJNIŻSZE CENY W KRAJU !!!!!!!!!!!!! OTRZYMASZ WSTĘPNĄ WYCENĘ PRZEZ TELEFON!

Skutki Pioruna

Piorun może wywołać pożar. Uderzenia rozrywają pnie drzew i mury, potrafią oderwać płyty kamienne wykładzin dachowych, murów ważące do 100 kg i odrzucić je na kilka metrów, przepalają cienkie druty, wywołują uszkodzenia instalacji elektrycznych, telefonicznych i innych opartych o metalowe przewody, niszczą urządzenia elektryczne. Temperatura w kanale przewodzenia pioruna jest tak wielka, iż krzemionka zawarta w ziemi w miejscu uderzenia, topi się, tworząc naturalne szkło nazywane fulgurytem.

Najczesciej zaobserwowane przez nasza firme uszkodzenia to

-uszkodzenia dachu,komina,rynien,elewacji

-spalenia konstrukcji dachu

-uszkodzenia instalacji elektrycznej i wszystkich urzadzen podłaczonych do niej

-uszkodzenia napedu i sterowania bram

-pozar budynku

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.03.2015 01:36
Cena: 14 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 395672
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Piorunochrony,instalacje odgromowe atrakcyjne ceny - Zdjęcie nr 1Piorunochrony,instalacje odgromowe atrakcyjne ceny - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wiesław Pluto (niezarejestrowany)
Województwo: Piła (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48695557361
Web: www.technogrom.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)