Razem 252 331 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firmoweciuchy.pl jest internetową platformą sprzedaży, której właścicielem jest firma Yax Interactive. Od początku naszej działalności głównym założeniem było uzyskanie samowystarczalności, tak aby każde realizowane przez nas zlecenie wykonywane było bez pomocy podwykonawców. Tak się też stało. Taki obrót spraw możliwy jest dzięki wdrożeniu bogatego zaplecza technicznego. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który funkcjonuje na bazie urządzeń najlepszych, renomowanych firm takich jak EPSON, Melco, Summa czy MHM.

Bardzo istotną kwestią w tego rodzaju działalności jest również odpowiedni dobór kadry pracowniczej. Naszą załogę zasilają tylko i wyłącznie specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i długoletnią praktyką w zakresie znakowania odzieży. Dzięki znajomości rynku od podszewki wiemy jak bardzo ważne jest dopasowanie się do potrzeb naszych Klientów. Oprócz różnego rodzaju działań w dużych nakładach, jesteśmy również w stanie wykonać średnie i małe zlecenia. Bezapelacyjnym atutem jest również to, iż jesteśmy w stanie realizować zlecenia w bardzo krótkich terminach. Zawdzięczamy to przemyślanej organizacji i wielozmianowej pracy. Tak więc wykonanie zlecenia na przestrzeni jednego dnia roboczego nie jest dla nas problemem, a wszystko to odbywa się bez dodatkowych opłat za ekspresową realizację.

W momencie gdy nawiązują Państwo z nami współpracę jesteśmy w stanie zagwarantować, że podczas realizacji każdego zlecenia używamy tylko i wyłącznie tekstyliów, które cechują się doskonałą jakością. Mogą mieć Państwo pewność, że wszelkie zakupione u nas ubrania, które mają być niejako wizytówką waszej firmy będą wykonane z najwyższej jakości materiałów zgodnie z obowiązującymi standardami.

Zakres działania to m.in.:

* haft komputerowy,

* sitodruk,

* odzież indywidualna dla firm, instytucji,

* odzież robocza,

* koszulki z haftem,

* haftowanie na odzieży,

* druk DTG,

* druk folią flex.

W celu ustalenia rodzajów tekstyliów promocyjnych oraz warunków współpracy zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas – www.firmoweciuchy.pl

Dane kontaktowe:

YaxInteractive

ul. Traugutta 135

50-419 Wrocław

Tel. 71 343 78 85, 791 418 721 lub 791 419 300

E-mail: biuro@firmoweciuchy.pl

———————————————————————

Haft komputerowy, sitodruk, odzież dla firm, odzież robocza, koszulki z haftem, haftowanie na odzieży, hafciarnia Wrocław, odzież reklamowa Wrocław, folia flex, druk DTG

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.03.2015 14:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 394421
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (12)
 
FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 1FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 2FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 3FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 4FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 5FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 6FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 7FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 8FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 9FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 10FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 11FirmoweCiuchy.pl-haft komputerowy, odzież robocza i firmowa - Zdjęcie nr 12
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FirmoweCiuchy
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48713437885
Telefon 2: +48791418721
Web: www.firmoweciuchy.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika FirmoweCiuchy
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)