Razem 252 680 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Instalacja odgromowa potocznie zwana piorunochronem ,w domach jednorodzinnych nie jest wymagana w świetle ustawy. Natomiast ze względu bezpieczeństwa oraz wymagań ubezpieczalni staje się poniekąd warunkiem podstawowym co do wypłacalności odszkodowania z warunków losowych nie zależnych od nas samych .

We wspomnianej ustawie znajduje się zapis który nakłada obowiązek wykonania instalacji odgromowej dla budynków powyżej 500m2 powierzchni i wyższych niż 15 metrów .W przypadku gdy dom budowany jest z materiałów łatwopalnych ,np. drewna ,drewna podobnych . Dom jednorodzinny należy również wyposażyć w instalację odgromową wtedy ,kiedy wynika to ze wskaźnika zagrożenia piorunowego który wylicza się zgodnie z zasadami zawartymi w normach .Wskaźnik ten zależy nie tylko od wymiarów domu i wysokości budynku ,ale również od rodzaju jego konstrukcji ,technologi wznoszenia .Przy obliczeniach ,które powinny przeprowadzone zostać przez Firmę taką jak My która ma odpowiednie uprawnienia .

Gwarantujemy system bezpieczeństwa !!!!!!!!

Która nigdy nie zawodzi , jest odporna na warunki atmosferyczne ,wykonana z najlepszych materiałów ,gwarancja norm U. E . prawidłowym wykonaniem .

FIRMA

Firma Powstała w latach 80 tych i była prowadzona przez mistrza wykonawstwa instalacji odgromowych Wiesława Pluto . Wiesław Pluto posiada uprawnienia specjalistyczne na dozór ,pomiary jak również eksploatacje ,badania okresowe itp. Wykonuje rzetelnie powierzone prace z pasją co również zaraził swojego syna tą że oto pasją . W późniejszym czasie przekształcił Firmę w Firmę TechnoGrom rodzinną i mianował Adama Pluto który również uzyskał uprawnienia do wykonywania instalacji jako Dyrektor Techniczny ,który czuwa nad powierzonymi pracami oraz nadzoruje pracowników tak by klient miał PRZYSŁOWIOWY LASER NA DACHU .

Firma posiada specjalistyczny sprzęt pomiarowy jak również różnego rodzaju sprzęt zabezpieczający pracowników ,sprzęt alpinistyczny , sprzęt który pomaga szybko realizować powierzone prace . Wykonujemy od zawsze profesjonalnie nasze zadania ,doradzamy dla klienta ,pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania techniczne ( SPRAWDZONE ) na które dajemy 5 Letnią Gwarancję . Sprzedajemy również materiał do wykonania instalacji odgromowej.

Od lat stawiamy na solidność za przystępną cenę dla każdego ,stąd jesteśmy w grupie liderów na Wielkopolskę oraz wszystkie województwa sąsiadujące . Nie czekaj aż trafi Piorun w twój dom ,zabezpiecz się poprzez naszą Firmę ....ZAPRASZAMY

USŁUGI I OFERTA

Firma TechnoGrom zajmuję się instalacją, projektowaniem oraz remontami systemów odgromowych od 1980 roku. Piorunochrony montujemy na takich budynkach jak :

       - domach jednorodzinnych z dachem ceramicznym lub blacho dachówką,osiką,dachem z strzechy

       - obiektach przemysłowych, hallach ,szkołach ,użyteczności publicznej,silosy rolnicze ,stacje wysokiego napięcia itp.

       - blokach

       - kościołach

Wykonując naszą usługę stawiamy szczególny nacisk na dokładność wykonywania instalacji. Montaż nasz jest zgodny z obowiązującymi normami z materiałów które mają atest i prawidłowym drutem fi 8 . Wykonujemy piorunochrony z różnego rodzaju metali ( ocynkowany, miedź i miedziowany,aluminium ,ocynk ). Rodzaj materiału jest zróżnicowany cenowo dlatego ostateczne słowo należy do naszego klienta w której wersji materiałowej ma być wykonana instalacja. Wycenę możemy wykonać podczas rozmowy telefonicznej. Wycena jest gratis. Na koszt wykonywanej usługi mają również wpływ osprzęt oraz typy i rodzaje wsporników i uchwytów.

Proszę pamiętać ,że odpowiednio wykonana instalacja odgromowa zabezpiecza budynek przed skutkami uderzenia pioruna.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania powyższych systemów odgromowych ( zapraszamy do galerii ). Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy wybrać mu rodzaj instalacji najbardziej odpowiadającym jego potrzebom zwracając uwagę na koszty wykonywanej usługi.

Zawsze mamy laser na dachu !!!!! Udostępniamy naszym Przyszłym klientom realne wykonania poparte referencjami i adresem powierzonych prac . Zadzwoń i Sprawdź NAS !!!!!!!

CENNIK

Mamy najniższe Cenny Rynkowe ,kompletna instalacja DOMU zaczyna się od 1800zł netto .Posiadamy materiał po cenach hurtowych z uwagi na ilość powierzonych Prac . ZADZWOŃ DO NAS I PORÓWNAJ OFERTY !!!!!!

MY MAMY NAJNIŻSZE CENY W KRAJU !!!!!!!!!!!!! OTRZYMASZ WSTĘPNĄ WYCENĘ PRZEZ TELEFON!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.03.2015 00:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 394353
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Piorunochrony,instalacje odgromowe atrakcyjne ceny - Zdjęcie nr 1Piorunochrony,instalacje odgromowe atrakcyjne ceny - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wiesław Pluto (niezarejestrowany)
Województwo: Kalisz (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48695557361
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)