Razem 256 725 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Lakiernia proszkowa w Lubiechowej (powiat Złotoryja), kompleksowe usługi lakiernicze Grupy Lak System. Malowanie proszkowe już od 27 zł netto za m. kw. dostarczonych elementów metalowych, np. meble, felgi, przęsła itp. Szczegóły oferty pod numerem 692 232 414. zobacz też: www.grupalaksystem.eu

Realizacje

Posiadamy nowoczesne urządzenia lakiernicze renomowanego polskiego producenta oraz piec do wygrzewania elementów metalowych z wymuszonym obiegiem powietrza (termoobieg), co pozwala wyeliminować przebarwienie i przypalenie w szczególności jasnych kolorów.

Wymiary robocze pieca:

szerokość 1200 cm

wysokość 1800 cm

głębokość 3000 cm

Usługi lakiernicze wykonujemy w oparciu o nowe technologie z wykorzystaniem szerokiej gamy kolorów farb zewnętrznych i wewnętrznych. Ze względu na różnorodność produktów do malowania, każdą usługę wyceniamy indywidualnie.

Dlaczego warto?

Produkty malowane proszkowo są odporne na zużycie mechaniczne oraz są łatwe do czyszczenia. Taka metoda pokrywania metali charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością powłoki malarskiej w przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych (ciekłych). Farby proszkowe gwarantują ponadto powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.

Obok tradycyjnych kolorów oferujemy bogatą paletę barw i struktur. Zapraszamy do współpracy.

Podana cena dot. pomalowania 1 m. kw materiału. Ze względu na różnorodność produktów do malowania, każdą usługę wyceniamy indywidualnie.Galeria zdjęć w ogłoszeniu prezentuje warsztat lakierniczy w Lubiechowej, przykładową paletę barw oraz pomalowane proszkowo elementy - łóżka metalowe Lak System.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.03.2017 11:57
Cena: 27 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 377613
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (1)
 
Zdjęcia (14)
 
Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 1Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 2Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 3Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 4Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 5Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 6Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 7Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 8Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 9Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 10Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 11Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 12Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 13Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Zdjęcie nr 14
Lakiernia proszkowa w Lubiechowej - malowanie od 27 zł - Wideo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48692232414
Telefon 2: +48730777125
Web: www.grupalaksystem.eu/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)