Razem 252 654 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Willa Diana, położona w Stroniu Śląskim to idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego! Jeśli interesuje Was wesele, w prawdziwym górskim klimacie, przy jednoczesnej elegancji i dobrym smaku koniecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego pensjonatu. Dysponujemy salą dla ok. 110 osób, ponadto w willi znajduje się kilkanaście pokoi, dających łącznie 50 miejsc noclegowych. Dokoła roztacza się duży ogród, gdzie znajdują się altany i miejsce zabaw dla najmłodszych. Gwarantujemy najniższe ceny, od 150 zł/os za organizację przyjęcia, nocleg oraz poprawiny. Dla Pary Młodej już od piątku pokój gratis! Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską oraz wyśmienitą kuchnię. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa pomysłom i oczekiwaniom! Zapraszamy do kontaktu.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.11.2014 11:46
Cena: 150 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 374086
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (15)
 
Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 1Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 2Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 3Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 4Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 5Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 6Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 7Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 8Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 9Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 10Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 11Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 12Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 13Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 14Wesele w górach - Sala weselna w Stroniu Śląskim - Zdjęcie nr 15
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: PHU Diana Popowicz
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48512660363
Telefon 2: +48503131488
Web: diananoclegi.pl/sala-weselna-stronie-slaskie
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy PHU Diana Popowicz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)