Razem 252 557 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
10.11.2014 12:57
Budownictwo energooszczędne zdobyło ogromną popularność wśród osób, którym zależy na ograniczeniu wydatków i złego wpływu na środowisko naturalne. Firma Rekuperatory.pl Sp z. o. o. świadczy usługi związane z projektowaniem, montażem i serwisem wentylacji energooszczędnej. Wykorzystywana przez nas rekuperacja daje szansę na odzyskanie części ciepła z powietrza, które wypływa na zewnątrz. Zaprojektowane przez nas rekuperatory to urządzenia charakteryzujące się wysoką jakością, co sprawia, że wentylacja doskonale spełnia swoje funkcje. Rozwiązania, które proponujemy stosowane są wrozmaitych budynkach. Obsługujemy zatem domy jednorodzinne, lecz także mieszkania, biura, a nawet obiekty użytku publicznego. Naszą ofertę dostosowaliśmy do potrzeb klientów zamieszkałych w całym kraju. Korzystając ze strony internetowej Rekuperatory.pl można nawiązać kontakt z doradcą techniczno-handlowym zajmującym się wybranym województwem. Wszystkim klientom gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, korzystne ceny oraz szybkie zrealizowania zlecenia.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.11.2014 12:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 368410
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Projektowanie rekuperacji - Zdjęcie nr 1Projektowanie rekuperacji - Zdjęcie nr 2Projektowanie rekuperacji - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekuperatory.pl
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.rekuperatory.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Rekuperatory.pl
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)