Razem 252 662 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jestem polonistką i anglistką. Od kilku lat zajmuję się pomocą uczniom i studentom w zakresie pisania prac z języka polskiego i języka angielskiego, a także innych przedmiotów. Na zamówienie napiszę dowolną pracę, odrobię zadanie domowe, rozwiążę test, wykonam tłumaczenie. Gwarantuję anonimowość oraz szybką pomoc. Mam zwyczaj pisać swoje prace w taki sposób, by oceniający nie miał wątpliwości, że słowa które czyta są słowami młodych, ciekawych świata ludzi, dla których napisanie pracy jest pretekstem do opowiedzenia również czegoś o sobie, pokazania własnego spojrzenia na świat i na literaturę. Prace z języka angielskiego oraz rozwiązane testy są poprawne stylistycznie i gramatycznie. Jeśli potrzebujesz pomocy z innego przedmiotu (nawet z przedmiotów ścisłych), napisz do mnie – znajdę osobę, która będzie mogła Ci szybko pomóc.

Praca, którą dla Was napiszę, przygotowana będzie po dokładnym przeanalizowaniu przeze mnie tematu. Błędem jest pisanie wypracowania, w którym przeważa streszczenie dzieł literackich lub opis dzieł sztuki. Z konkretnego dzieła trzeba umieć wybrać to, co zaznaczone jest w temacie. Czym innym będzie zatem na przykład polecenie "dokonania charakterystyki postaci zakochanych", a czym innym temat "scharakteryzuj sposób kreacji zakochanych" (w pierwszym chodzi najogólniej o cechy charakteru i wyglądu, w drugim o język i obrazowanie, jakim posługiwał się autor pisząc o zakochanych). Takich pułapek w tematach prac jest mnóstwo. Wszelkie słowa typu: zinterpretuj, skonfrontuj, przedstaw, rozważ relacje, odnieś się do, zanalizuj itp. wymagają zatem odmiennego podejścia. Moim zadaniem jest dokładne przemyślenie Waszego tematu i spojrzenie na dzieła literackie i dzieła sztuki pod kontem wspomnianych poleceń. Tylko wtedy Wasza praca będzie napisana na temat. Napisz do mnie, a dostaniesz ode mnie dokładnie taki tekst, jakiego potrzebujesz! Piszę w języku polskim i angielskim:

prezentacje maturalne, prace zaliczeniowe, referaty, rozprawy i rozprawki, wypracowania, eseje, sprawozdania, opowiadania,

teksty i ćwiczenia w językach obcych, bibliografie, konspekty i plany, analizy, badania naukowe, zebranie i przesłanie materiałów niezbędnych do naukowego opracowania tematu – kserokopie, opracowanie naukowe wybranego tematu, poprawa prac lub poszczególnych rozdziałów (korekta stylistyczna i merytoryczna), inne wybrane przez Klienta.

Kontakt:

www.pisanie-prac-na6.blogspot.com

pisanie.na6@gmail.com

GG 51437505

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.11.2014 14:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 366547
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Polonistka i anglistka pisze prace, odrabia zadania - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Barbara (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.pisanie-prac-na6.blogspot.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)