Razem 252 953 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
28.10.2014 09:23

Uczniu i studencie! Jeżeli masz problem z napisaniem pracy zaliczeniowej, maturalnej, wypracowania, eseju, poprawą pracy licencjackiej, magisterskiej - brakuje Ci czasu, bądź dostępu do książek, to z pełnym zaufaniem zgłoś się do nas. Z nami sam ustalisz cenę, masz na nią wpływ! Zajmujemy się wieloma dziedzinami.

Oferujemy Ci uczciwą pomoc. Jesteśmy absolwentami różnych kierunków studiów i dzięki temu posiadamy wiedzę w zakresie wielu dziedzin. Jest też wśród nas kilku polonistów, którzy dodatkowo przeglądają prace pod względem poprawności językowej i stylistycznej. Zajmiemy się taką tematyką, o jaką nas poprosisz. Pomagamy studentom, uczniom szkół średnich, a nawet gimnazjalistom. Oprócz pisania, zajmujemy się także korektą i redakcją gotowych już tekstów.

Opracujemy wszystko w maksymalnie krótkim możliwym czasie, zgodnie z wymaganiami oraz Twoim zapotrzebowaniem. Cechuje Nas przede wszystkim jakość, bogata literatura przedmiotu, indywidualne podejście do osoby zamawiającej. Dzięki temu masz pewność, że Twoje opracowanie będzie spełniało najwyższe wymogi i standardy.

Piszemy między innymi:

prace zaliczeniowe, prace naukowe, referaty, prezentacje, rozprawy i rozprawki, wypracowania, eseje, sprawozdania, opowiadania,

teksty i ćwiczenia w językach obcych, bibliografie, konspekty i plany, analizy, badania naukowe, zebranie i przesłanie materiałów niezbędnych do naukowego opracowania tematu – kserokopie, opracowanie naukowe wybranego tematu, inne wybrane przez Klienta

Zajmujemy się także:

Poprawianiem prac licencjackich, magisterskich, doktoratów (poprawność językowa, spójność logiczna i merytoryczna).

Korektą językową i stylistyczną dowolnych tekstów (udoskonalenie tekstu pod względem językowym, poprawienie stylistyki).

Mamy zwyczaj pisać swoje prace w taki sposób, by nauczyciele i wykładowcy nie mieli wątpliwości, że słowa które czytają są słowami młodych, ciekawych świata ludzi, dla których napisanie tekstu jest pretekstem do opowiedzenia również czegoś o sobie, pokazania własnego spojrzenia na świat i na literaturę.

Pisząc, korzystamy z bogatej literatury specjalistycznej. Posługujemy się odpowiednim dla tematyki i poziomu słownictwem oraz stylem. W przypadku prac, w których konieczne jest wykonanie bibliografii, przypisów, spisu treści, planu wypowiedzi, wszystkie te elementy sporządzamy zgodnie z wymaganiami klienta.

Kontakt : pisanie.na6@gmail.com

Nasza strona: www.pisanie-prac-na6.blogspot.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.10.2014 09:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 365140
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Pisanie i poprawianie wszelkich prac - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Barbara (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)