Razem 253 089 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

PISZĘ PREZENTACJE MATURALNE I WSZELKIE INNE WYPRACOWANIA, ODRABIAM ONLINE ZADANIA DOMOWE.

Napisanie prezentacji to nie lada wyzwanie, a czas ucieka nieubłaganie... Prawdę tę poznają wszyscy ci, którzy w tym roku zamierzają zdać maturę. Mogę ci skutecznie i szybko pomóc. Warto, byś zlecił mi pisanie prezentacji maturalnej, ponieważ:

Udowodnię, że jestem uczciwa. Zapłacisz dopiero po otrzymaniu tego, co zamawiasz (nie chcę przedpłaty, więc Cię nie oszukam!).

Bardzo szybko dostaniesz materiały i...

Dostaniesz ich dużo: bibliografia, ramowy plan wypowiedzi, treść prezentacji, pytania egzaminacyjne, kurs pisania wypracowania na maturze pisemnej. Jestem nauczycielką, a nie dopiero studentką, więc mam większe doświadczenie w przygotowaniu maturzystów do egzaminu (a robię to od 8 lat).

Każda prezentacja, która wychodzi spod mojej ręki jest oryginalna. Zapewniam wysoką jakość merytoryczną, poprawność stylistyczną, ortograficzną, interpunkcyjną, a także to, że pracy, która byłaby taka sama, jak Twoja egzaminatorzy nie znajdą nigdzie indziej. A to jest ważne, bowiem jeśli zostaniesz przyłapany na prezentowaniu czegoś, co było już wykorzystane w poprzednich latach lub co znajduje się w internecie, nie zdasz matury. Prace sprawdzane są w służących do tego programach.

Mam zwyczaj pisać swoje prace w taki sposób, by oceniająca komisja nie miała wątpliwości, że słowa które wypowiadacie są słowami młodych, ciekawych świata ludzi, dla których przedstawianie prezentacji jest pretekstem do opowiedzenia również czegoś o sobie, pokazania własnego spojrzenia na świat i na literaturę. Napiszę wzorcową pracę, w oparciu o którą zbudujesz własną wypowiedź.

W skład wchodzi dokładnie i poprawnie zrobiona bibliografia i plan pracy, treść prezentacji oraz różnorodne wskazówki dotyczące samego egzaminu i jego przebiegu przy odpowiadaniu na określony temat. Odpowiadam na wszelkie pytania, radzę, pomagam, bo zależy mi, byś zdał!

Mogę jedynie poradzić : strzeż się prac pisanych za najniższą kwotę . Takie prace, to najczęściej plagiaty, gdyż nikt, kto się solidnie napracował (a zrobienie tego wszystkiego samodzielnie jest pracochłonne, dlatego macie na to prawie cały rok!) nie robił tego w celach charytatywnych. Przemyśl to i miej pewność, że nie kupiłeś byle czego!

Zapewniam także bezpieczeństwo rozliczeń finansowych. Pieniążki płacisz mi w ratach : pierwszą po uzyskaniu ode mnie bibliografii i planu pracy. Resztę : gdy prześlę Ci całą pracę. Zawsze najpierw otrzymujesz ode mnie materiał, a później za niego płacisz, nie zostaniesz więc oszukany (całość możesz mieć już od 60 zł.). Płacisz przelewem na konto bankowe; przelew możesz wykonać np. na poczcie. Dzięki temu rozliczenie jest uczciwe, możesz przyjrzeć się bibliografii, planowi pracy itp., kontakt między nami jest częsty, szybki i sprawny. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób mieszkających daleko od dużego miasta, które nie mają pod ręką kogoś, kto napisze im prace. Wystarczy kontakt przez internet. Skądkolwiek zatem jesteś, uczciwie napiszę dla Ciebie prezentację.

Kontakt : pisanie.na6@gmail.com

Moja strona: www.pisanie-prac-na6.blogspot.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.10.2014 19:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 364430
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
PREZENTACJE MATURALNE 2015 – pisanie bez zaliczki - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Barbara (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.pisanie-prac-na6.blogspot.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)