Razem 263 260 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
24.10.2015 12:26

Opis oferty:

Nasza agencja detektywistyczna VENDETTA świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami. Nasz zespół specjalistów spełnia wysoko postawione oczekiwania każdego z naszych klientów. Cała grupa wyróżnia się profesjonalizmem nabytym w służbach mundurowych, co podnosi szczegółowość, operacyjność i pełną dyskrecję w trakcie wykonywania zleconych zadań.

Zajmujemy się zbieraniem wszelakich informacji dla klientów dotyczących spraw majątkowych, cywilnych, rozwodowych, spadkowych, nieruchomości. Sprawdzamy wiarygodność firm i osób prywatnych, dokonujemy poszukiwania - ustalania lokalizacji mienia, oraz osób zaginionych i świadków, sprawdzamy wierność współmałżonków i partnerów. Nasza firma zbiera informację w których toczy się postępowanie cywilne, gospodarcze, skarbowe oraz karne, gromadząc i zabezpieczając materiał dowodowy który wykorzystywany jest w sprawach sądowych.

Nasze usługi świadczymy dla osób fizycznych, firm, kancelarii adwokackich i notarialnych oraz ubezpieczalni.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Wrzesień 20% ZNIŻKI NA SPRAWY RODZINNE I ZDRADY

Nasze biuro detektywistyczne w związku z powierzonymi zadaniami współpracuje z policją, prokuraturą, adwokatami, notariuszami, agencjami ochrony, agencjami ubezpieczeniowymi oraz innymi agencjami detektywistycznymi na terenie kraju i świata.

Staramy się zaistnieć jako prywatny, tani poznański detektyw, który poprzez prowadzone dochodzenia, śledztwa, spełnia wszystkie wymagania klienta.

Jeśli szukasz prywatnego detektywa, który rozwiąże twoje problemy i niekończące się zapytania trafiłeś do odpowiedniej agencji detektywistycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług.

Nasz oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Nasza Oferta:

- Darmowa Konsultacja z Klientem

- Zbieranie informacji w sprawach cywilnych

- Ochrona prywatności oraz danych firmowych

- Zbieranie informacji gospodarczych

- Zlecenia kryminalistyczne

- Zdrady

- Sprawy rodzinne

- Zbieranie informacji majątkowych

- Poszukiwania osób i rzeczy

- Windykacja

- Pośredniczymy

W sprawach notarialnych, adwokackich

Sprawach mediacyjnych

Podziału majątku

Ochrony osób i mienia, vip

Najbardziej kontrowersyjną sprawą dla każdego naszego klienta jest poza poznaniem prawdy, jej cena. Czym jest cena za poznanie prawdy, pomoc w ustaleniu nie wykrytych nie ustalonych nie wytłumaczalnych spraw. Każda sprawa – zlecenie jest specyficzna, podlega wnikliwej ocenie jej skomplikowania co wymaga każdorazowo zaangażowania specyficznych środków i nakładów technicznych, osobowych i finansowych. Godzina pracy detektywa jest prawie nie wymierna do jej ceny. W czasie jednej godziny detektyw potrafi siedzieć w samochodzie, zaroślach, błocie, miejscach publicznych,, urzędach, kościołach długo by wymieniać ale dokonuje on obserwacji, sprawdzeń, analizy, spisywania i zbierania dowodów wszystko po to aby precyzyjnie wykonać podjęte zlecenie. Zatem zastanowić należy się czy cena 110 zł. za jego godzinną prace jest adekwatny, spoglądając na innych którzy pijąc kawę w biurze, strzygą nas u fryzjera, plombują nam ząb zarabiają w ciągu paru minut bez wysiłku te same pieniądze.Zatem reasumując cennik za dane zlecenie nie spoglądamy twardo do katalogu rozliczeń, podchodzimy do niego indywidualnie, mając na uwadze szacunek do każdej złotówki wydanej przez naszego klienta. Każda prowadzona sprawa nie musi być płatna godzinowo można rozwiązać to ryczałtem za całokształt.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy co miesięczną promocję 20%, stosujemy płatność za usługę w przystępnych ratach.

Zapraszamy do kontaktu tel lub email podany w kontakcie na stronie www i ogłoszeniu

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.10.2015 12:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 357064
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Detektyw - Zdjęcie nr 1Detektyw - Zdjęcie nr 2Detektyw - Zdjęcie nr 3Detektyw - Zdjęcie nr 4Detektyw - Zdjęcie nr 5Detektyw - Zdjęcie nr 6Detektyw - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)