Razem 263 342 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
11.12.2015 07:02

ZAKRES USŁUG WYKONYWANYCH PRZEZ FIRMĘ MOBIL MEDIA

SYSTEM ARIDON® - bezinwazyjne, elektro-fizyczne osuszanie murów

System polega na montażu urządzeń emitujących fale elektromagnetyczne niskiej częstotliwości, powodujące wypychanie wilgoci z murów w kierunku ziemi i blokowanie możliwości ponownego zawilgocenia murów w wyniku kapilarnego podciągania wody gruntowej. System eliminuje konieczność wykonania lub odtworzenia izolacji poziomej murów budynku.

PRZEPONA (IZOLACJA) POZIOMA (wykonana od zewnętrz lub wewnątrz)

Przeponę poziomą murów wykonujemy metodą hydro-iniekcji wielopunktowej, stosując jedne z najlepszych materiałów produkcji USA, przy zastosowaniu przewidzianej w tym systemie technologii robót. W zależności od dostępności do ścian budynku iniekcja może być wykonana od wewnątrz (unikamy konieczności odkopywania ścian budynku), lub od zewnątrz murów, lub obustronnie, w zależności od dostępu do ław fundamentowych. Wykonanie przepony poziomej od zewnątrz murów może być połączone z ułożeniem instalacji drenarskiej.

IZOLACJA PIONOWA WEWNĘTRZNA

Możliwość jej wykonania uwarunkowana jest dostępem do zawilgoconych ścian. Do wykonania izolacji pionowej stosujemy materiały produkcji USA które nie tylko głęboko wnikają w strukturę ściany ale również znacząco ją wzmacniają. Izolacji takiej nie można zniszczyć lub uszkodzić bez zburzenia muru. Proponowany system nie powinien być mylony z powłoką czy membraną uszczelniającą, tworzy bowiem z murem integralną całość, zwiększając jego wytrzymałość i odporność.

IZOLACJA PIONOWA ZEWNĘTRZNA oraz DRENAŻ

Wykonanie izolacji pionowej na ścianach piwnicznych budynku zabezpiecza ściany przed naporem bocznym wód. Stosowane przez nas materiały nie utrzymują się na widocznej części wewnętrznego muru lecz penetrują go wnikając w głąb w jego strukturę. Stosowane materiały i technologia prowadzenia robót podobna jak w przypadku izolacji wewnętrznej.

ODGRZYBIANIE ŚCIAN

Do wykonania tego zadania używamy różnych środków zawierających etanol, żywice silikonowe i substancję czynną 2-fenoksyetanol lub podchloryn sodu na bazie roztworu wodnego. Jedna z zalet stosowanych preparatów polega na tym że nie odbarwia kolorystyki ściany, jedynie lekko ją przyciemnia. Wykonanie takiej hydro-izolacji zabezpiecza ściany przed wchłanianiem wilgoci higroskopijnej z powietrza, utrudnia przenikanie na zewnątrz wilgoci podciąganej kapilarnie przez mury i likwiduje rozwój grzybów pleśniowych oraz wysoleń na powierzchni ścian.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

e-mail: biuro@osuszdom.com

tel: 503 110 998

www.osuszdom.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.12.2015 07:02
Cena: 50 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 280400
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Bezinwazyjne osuszanie budynków - Zdjęcie nr 1Bezinwazyjne osuszanie budynków - Zdjęcie nr 2Bezinwazyjne osuszanie budynków - Zdjęcie nr 3Bezinwazyjne osuszanie budynków - Zdjęcie nr 4Bezinwazyjne osuszanie budynków - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mobil Media
Województwo: Cała Polska
E-mail: biuro@osuszdom.com
Telefon: +48503110998
Web: www.osuszdom.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Mobil Media
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)