Razem 264 243 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Usługi
Profesjonalny serwis urządzeń AGD - Wrocław i okolice - Zdjęcia do ogłoszenia
Działalność AGD PERFEKT, trudni się przede wszystkim naprawą uszkodzonych urządzeń domowego użytku. Placówka przedsiębiorstwa mieści się w Kowalach na Dolnym Śląsku. Precyzyjne naprawy realizowane są także w domu klienta, dzięki czemu nie muszą się bać o dowóz urządzeń o znacznych rozmiarach. Dodatkowo istnieje możliwość zlecenia zakładania sprzętu AG ... więcej »
Cała Polska
+48665256010
Naprawa, serwis, kontrola, konserwacja placów zabaw Otwock - Zdjęcia do ogłoszenia
InterGarden wykonuje przeglądy i kontrole placów zabaw. Oceniamy stan bezpieczeństwa, przygotowujemy programy naprawcze. Zakres wykonywanych prac konserwacyjnych: •Sprawdzenie stanu technicznego urządzeń na placu zabaw, •Renowacja elementów drewnianych i metalowych, •Wymiana i uzupełnianie drewnianych i metalowych elementów wyposażenia, ... więcej »
18.06.2017 16:00
Cena: 150 Zł.
O

Profesjonalna naprawa urządzeń AGD we Wrocławiu

Profesjonalna naprawa urządzeń AGD we Wrocławiu - Zdjęcia do ogłoszenia
Serwis AGD PERFEKT, zajmuje się na pierwszym miejscu naprawą popsutych sprzętów domowego użytku. Placówka przedsiębiorstwa mieści się w Kowalach w województwie dolnośląskim. Specjalistyczne usługi umawiane są także w domu konsumenta, na skutek czego nie muszą się bać o dowóz sprzętów o większych rozmiarach. Ponadto istnieje możliwość zamówienia montaż ... więcej »
Cała Polska
+48665256010
Profesjonalna naprawa urządzeń AGD - Wrocław i okolice - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma AGD PERFEKT, zajmuje się głównie naprawą popsutych maszyn znajdujących się w kuchni. Placówka przedsiębiorstwa posiada adres w Kowalach w województwie dolnośląskim. Specjalistyczne reperacje wykonywane są także w mieszkaniu klienta, na skutek czego nie mają potrzeby, żeby się bać o dowóz urządzeń o znacznych gabarytach. Dodatkowo jest szansa zar ... więcej »
Cała Polska
+48665256010
Mobilna 24h wulkanizacja i serwis opon w Poznaniu i okolicac - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Wulkanizacja-Serwis Opon W.Mosicka K. Plencler udostępnia dystrybucję opon, jak i również całodobowe pogotowie techniczne. Placówka ma adres w Janowie niedaleko Poznania. Terenowy serwis opon jest dedykowany do klientów, których spotkała niemiła awaria samochodowa na terenie całego kraju. Pracownicy oferują szybką wymianę opon, tak żeby zlecenioda ... więcej »
01
Ogłoszenia 1 do 5 z 5
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)