Razem 259 184 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Usługi
Protetyk REKRUTACJA, nauka 0 zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Bez stresu bez egzaminów wstępnych-wybierz pewną przyszłość, wybierz zawód technika dentystycznego! Policealna Szkoła w Zgierzu oferuje doskonałe warunki kształcenia oraz bazę noclegową. Nie trać czasu, przyjedź –porozmawiamy… Ogłaszamy nabór uzupełniający do drugiej grupy-ostateczny termin składania dokumentów! • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla ... więcej »
Nauka 0 zł Techniki dentystyczne - Zdjęcia do ogłoszenia
Dajemy niepowtarzalną szansę zdobycia atrakcyjnego zawodu i 100% satysfakcji. Studium Techniki Dentystycznej oferuje kształcenie w zawodzie: Technik Dentystyczny. A ponadto naszym słuchaczom zapewniamy zakwaterowanie w internacie znajdującym się na terenie uczelni. • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze 10 osób, kt ... więcej »
0 zł Uzyskanie fachowca w dziedzinie ortodoncji - Zdjęcia do ogłoszenia
• Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze 10 osób, które złożą dokumenty w sekretariacie szkoły otrzymają 2 miesiące gratis Oferuję uzyskanie specjalisty w dziedzinie ortodoncji w Zgierskiej Szkole Medycznej E. Nagadowskiego. Absolwenci, którzy otrzymali dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie 100%. Posia ... więcej »
Technik protetyk, wolne miejsca, nauka 0 zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję uzyskanie specjalisty w dziedzinie protetyki i ortodoncji w Zgierskiej Szkole Medycznej E. Nagadowskiego. Szkoła mieści się w Zgierzu przy ul. Kasztanowej 21/23, nauka trwa 2,5 r. w trybie dziennym i w określonych warunkach indywidualnych. Dla osób przyjezdnych mamy możliwość zakwaterowania w akademiku szkolnym. • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy ma ... więcej »
Protetyka dentystyczna, wpisowe 0 zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Współpraca z lekarzem stomatologiem Oferujemy zdobycie zawodu w dziedzinie Protetyka, Technika Dentystycznego, Ortodoncji. Szkoła ZSEN w Płocku (woj mazowieckie) prowadzi nabór, wysoki poziom kształcenia, małe grupy, tryb dzienny i weekendowy, nauka trwa 2,5 r. uzyskanie Dyplomu Technika Dentystycznego + Europass. • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy mater ... więcej »
Opieka indywidualna w domu cena,tel.504-746-203, Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Opieka prywatna nad osobami starszymi, po wypadku, zdarzeniach losowych. Pomoc w codziennych sprawach, czynnościach np: sprzątanie, gotowanie, zakupy oraz w codziennej toalecie. Organizacja czasu wolnego, załatwianie spraw. Opieka domowa nad seniorem Kompleksowa opieka nad osobą starszą ,seniorem. Pomoc przy poruszaniu się po mieszkaniu, przy korzys ... więcej »
W naszej szkole rozpoczęła się rekrutacja na takie kierunki jak np.: - Technik Administracji - Opiekun Medyczny - Terapeuta Zajeciowy - Archiwista - Technik Usług Kosmetycznych Oferujemy także naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla doroslych. Nie wymagamy matury. Nauka w naszej szkole jest darmowa !!! Odwiedź nas na naszej stronie; www.APIS.edu.pl Przyjdź do nas: ul. Wojska Polskiego 135 A w Świeciu Zadzwoń do nas: 535 205 130 Napisz do nas: swiecie@apis.edu.pl
Kujawsko-pomorskie
+48535205130
18.07.2018 11:18
Cena: 129 Zł.
O

Dekorator Wnętrz - roczne studium artystyczne

Dekorator Wnętrz - roczne studium artystyczne - Zdjęcia do ogłoszenia
Zaoczna nauka na kierunku dekorator wnętrz to szansa na solidny i interesujący zawód. W ramach prowadzonych w naszej jednorocznej szkole policealnej zajęć można zdobyć wiedzę w zakresie projektowania wnętrz i niezbędnych umiejętności technicznych. Dzięki temu absolwenci zyskują szansę na pracę jako dekoratorzy wnętrz. Szkoła przygotowuje ich do podejmowani ... więcej »
Wodzisław Śląski
+48324230909
Potrzebujesz korepetycji z angielskiego? Już dziś mogę ci zaoferować korepetycję gdzie w szybki i łatwy sposób się go nauczysz. Teraz język angielski może być przyjemny dla każdego. Korepetycje z języka angielskiego to przede wszystkim: - indywidualne podejście do ucznia; - materiały zapewnione przez nauczyciela; - czas trwania lekcji: 60 minut lub 90 minut; - przygotowanie do egzaminów; - wszystkie poziomy zaawansowania; - nauka języka od podstaw ... więcej »
Nauka gry na SKRZYPCACH I PIANINIE w każdym wieku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im F. Chopina, o wykształceniu pedagogiczno-instrumentalnym, udzieli lekcji gry na skrzypcach i pianinie od podstaw do poziomu akademickiego, oraz pomoże w ćwiczeniu i rozwijaniu umiejętności. Możliwa jest także pomoc z kształcenia słuchu i rytmiki.
REKLAMA
REKLAMA
25.04.2018 10:42
O

Kurs opiekun osób starszych

Nasz kurs / szkolenie Opiekun Osób Starszych obejmuje: -Gerontologia jako nauka. -Charakterystyka procesu starzenia się. -Kierunki pomocy i opieki geriatrycznej. -Psychiczne oznaki starzenia się. -Choroby wieku podeszłego-zmiany zachodzące w ludzkim organizmie. -Czynniki wpływające na zdrowie człowieka -Wieloaspektowe ujęcie zdrowia i choroby -Potrzeby zdrowotne osób starszych -Terapia zajęciowa, rehabilitacja dla seniorów. -Zasady prawidłowego ż ... więcej »
17.04.2018 14:48
O

Wiedzanet

Wiedzanet.pl to portal ogólnotematyczny, jakiego zasadniczym planem jest dostarczanie odbiorcom zdobytej wiedzy oraz doświadczenia w publikowanych osobiście przez nas materiałach. Jeśli interesujesz się historią wszechświata to perfekcyjnie trafiłeś. Tylko u nas odnajdziesz legendy historyczne oraz ciekawostki o ówczesnych pokoleniach na ziemii. Miewasz problemy z nauką? Zaradzimy na twój problem! W naszych materiałach odszukasz sporo prostych strategii do ... więcej »
22.03.2018 12:04
O

Metodynauczania

MetodyNauczania.pl jest portalem internetowy z kategorii finanse, kariera oraz nauka. Na MetodyNauczania.pl nauczysz się od początku inwestować swój pieniądz na giełdzie, oszczędzać korzystając z lokat w bankach by zagwarantować sobie spore przychody a w przyszłości spokojnie przejść na emeryturę. Odkryjesz kilkanaście środków na zarabianie przez internet jako forma pracy lub dorobienia do stałej pensji. Serwis MetodyNauczania.pl powie Ci które przejść szk ... więcej »
Nauka gry na SKRZYPCACH I PIANINIE w każdym wieku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im F. Chopina, o wykształceniu pedagogiczno-instrumentalnym, udzieli lekcji gry na skrzypcach i pianinie od podstaw do poziomu akademickiego, oraz pomoże w ćwiczeniu i rozwijaniu umiejętności. Możliwa jest także pomoc z kształcenia słuchu i rytmiki.
18.03.2018 19:39
O

Nauka gry pianino , keyboard

Nauka gry pianino , keyboard - Zdjęcia do ogłoszenia
NAUKA GRY PIANINO , KEYBOARD Dyplomowany muzyk udzieli lekcji gry na pianinie, keyboardzie , jak również lekcji z zakresu rytmiki , zasad, historii muzyki, kształcenia słuchu, emisji głosu, dyrygowania , niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku zainteresowanych. Oprócz nauki utworów klasycznych oferuję również naukę gry utworów muzyki rozrywkowej . ... więcej »
Cała Polska
+48731591321
TECHNIK EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI - OSTATNIE WOLNE MIE - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik eksploatacji portów i terminali należy do grupy tzw. EUROZAWODÓW, dlatego po jego ukończeniu znajdziesz zatrudnienie w kraju, jak i za granicą. Będziesz mógł pracować nie tylko w portach i terminalach, ale też jako stewardessa lub steward linii lotniczych. Ten kierunek to również świetny wstęp do dalszego kształcenia na takich popularnych kierunkach ... więcej »
Lubelskie
+48833438118
REKRUTACJA TRWA - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka w Żaku daje ogromne możliwości! Chcesz rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, poznać nowych ludzi, zdobyć nowe umiejętności? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Szeroki wachlarz kierunków w Żaku daje ogromne możliwości. Ostatnie wolne miejsca na kierunkach: - technik BHP - technik eksploatacji portów i terminali - technik usług kosme ... więcej »
Lubelskie
+48833438118
09.03.2018 09:06
O

Nauka Tańca w Szczecinie

Nauka Tańca w Szczecinie - Zdjęcia do ogłoszenia
Ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do Klientów, którzy zainteresowani są najwyższej jakości szkołą tańca. Nasza Szkoła Tańca ''Gryf'' mieści się w Szczecinie. Kształcimy na wielu płaszczyznach, a nasi kursanci tańca uczą się pod okiem najlepszych fachowców w mieście. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę taniec-szczecin.pl. Usł ... więcej »
Cała Polska
+48607173425
Nauka gry na SKRZYPCACH I PIANINIE w każdym wieku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im F. Chopina, o wykształceniu pedagogiczno-instrumentalnym, udzieli lekcji gry na skrzypcach i pianinie od podstaw do poziomu akademickiego, oraz pomoże w ćwiczeniu i rozwijaniu umiejętności. Możliwa jest także pomoc z kształcenia słuchu i rytmiki.
02.02.2018 12:12
O

Podolodzy

Podolodzy.pl to serwis, który jak można zauważyć po nazwie przeznaczony został podologii. Nauka ta koncentruje się na niwelowaniu dysfunkcji stóp oraz stawu skokowo-goleniowego. Podolodzy.pl wyjaśniają w swoich materiałach przeróżne problemy z uzdrawianiem oraz oceną nieprawidłowości stóp, i co najistotniejsze przekładamy język lekarzy na język normalnych ludzi. Dzięki naszemu serwisowi odkryjesz zabiegi, jakie mogą okazać się potrzebne takie jak usuwanie ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 85
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)