Razem 263 939 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Usługi
20.01.2018 07:08
Cena: 120 Zł.
O

USŁUGI instalacyjno,GAZ,owe,hydraulika

USŁUGI instalacyjno,GAZ,owe,hydraulika - Zdjęcia do ogłoszenia
FIRMA instalacyjno,gazowa E. R-GAZ POLECA: USŁUGI instalacyjno,GAZ,owe,hydraulika INSTALACJE,wod,kan,gaz,co,pełny zakres,przeróbki,montaż urządzeń,nowe technologie INSTALACJE,GAZ,owe pełny zakres /modernizacja i nowe instal.tylko w Cu/,przeróbki,montaż AUTORYZOWANY instalator Firmy JUNKERS,POGOTOWIE,GAZ,owe tylko Kraków/8-20/ dojazd do 1 godz. PRZEG ... więcej »
18.01.2018 22:48
O

Hydraulik Kraków 513950353

Witam. Firma hydrauliczna Hydromax której jestem przedstawicielem wykona usługi wodno kanalizacyjne i centralnego ogrzewania na terenie Krakowa i okolic. Także działamy w ramach pogotowia awaryjnego, z dojazdem doklienta. Nagłe zalania, zatkane przykanaliki pod wannami, zatkane toalety, pęknięte wężyki i inne usterki w domach,kamienicach usuniemy i przywrócimy do najleprzego stanu. Pozdrawiam. Andrzej Orłowski.
Małopolskie
+48513950353
13.02.2017 18:14
Cena: 99 Zł.
O

Andrzej Orłowski - Twój hydraulik w Krakowie

Andrzej Orłowski - Twój hydraulik w Krakowie - Zdjęcia do ogłoszenia
Przedsiębiorstwo Hydromax, to jednoosobowa działalność kierowana przez Pana Andrzeja Orłowskiego, wyróżniającego się wieloletnim rozwijaniem umiejętności w branży hydraulicznej. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się przy ulicy Rakowickiej 14/3 w Krakowie. W swoich usługach instalator proponuje przede wszystkim zakładanie instalacji grzewczych, serwisowan ... więcej »
Cała Polska
+48513950353
27.04.2016 14:56
O

Hydraulik Kraków

Hydraulik Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne na terenie Krakowa i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo, między innymi: czyszczenie kanalizacji i syfonów, przepychanie rur, naprawy zatkanych zlewów, montaż instalacji hydraulicznych, gazowych, sanitarno-grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych. Hydraulik Kraków na każdą wykonaną usługę udziela gwa ... więcej »
23.04.2016 17:31
Cena: 99 Zł.
O

Andrzej Czajkowski - Twój hydraulik z Krakowa

Andrzej Czajkowski - Twój hydraulik z Krakowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Jednostka gospodarcza Oskarix Andrzej Czajkowski proponuje wysokiej jakości świadczenia związane z hydrauliką bez względu na godzinę, również w niedzielę i święta. Szybkie wyliczanie zgłoszeń w biurze w Krakowie, skutkuje natychmiastowym usunięciem zaistniałej wady. W ofercie wymienić można głównie tanie usługi bazujące na naprawie instalacji kanalizacyj ... więcej »
Hydraulik Kraków - Pogotowie Hydrauliczne - Zdjęcia do ogłoszenia
Wykonujemy kompleksowe naprawy hydrauliczne na terenie Krakowa i okolicy. Jesteśmy pogotowiem hydraulicznym gotowym w każdej chwili pomóc. Istniejemy od 1996 roku. Żadna awaria nie jest nam straszna! Do wykonywanej przez nas pracy podchodzimy w sposób profesjonalny. Warto zaznaczyć, że nie tylko nie zostawiamy swoich klientów w potrzebie, ale również zostawi ... więcej »
01
Ogłoszenia 1 do 6 z 6
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)