Razem 263 456 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Centrum Wywiadu Gospodarczego od 1999 roku zajmuje się wykrywaniem urządzeń podsłuchowych. Pluskwy, kamery, nadajniki, wpinki i inne urządzenia nie są nam obce. Po wykryciu takiego urządzenia za pomocą nowoczesnego sprzętu z którego korzystają służby specjalne oraz wojsko zajmujemy się likwidacją urządzenia, aby miejsce było bezpieczne i wolne od inwigilacji.

Dla przykładu przeszukane mogą być miejsca takie jak: domy, mieszkania, biura, piwnice, firmy, garaże, auta, ciężarówki, ogrody, sale konferencyjne, całe hotele, apartamenty, parkingi, sklepy, banki, magazyny, baseny, akwaria i wiele innych miejsc. Wystarczy, że dokładnie ustalisz z nami miejsce badania, a pomożemy również sprecyzować gdzie może czaić się zagrożenie.

Zaletą istnienia firmy jest ogromne doświadczenie pracowników przez co wyróżnia nas profesjonalizm i skuteczność działania. Wykształceni i doświadczeni pracownicy w staranny sposób przeprowadzą dla Ciebie badania wskazanego miejsca. Badanie może być przeprowadzone na terenie całej Polski, jak i w krajach Unii Europejskiej.

Cennik usług waha się w przypadku badania samochodu, od 200 do 400zł+VAT, a w podczas badania obiektu, od 20zł do 60zł+VAT za metr kwadratowy. W oby dwu sytuacjach jest to kwestia indywidualna zależna od warunków.

Specjalnie dla naszych klientów, w razie potrzeby tworzymy strefy VIP – wolne i bezpieczne od podsłuchu pomieszczenia, w których sygnał jest zakłócany, dzięki czemu niejawne informacje nie opuszczą takiego miejsca.

Więcej szczegółowych informacji uzyskasz na naszej stronie internetowej Centrum Wywiadu Gospodarczego, pod telefonem, oraz wysyłając zapytanie na adres mailowy.

Centrum Wywiadu Gospodarczego.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.06.2016 10:48
Cena: 20 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 475358
Rubryka ogłoszenia: Usługi porządkowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Podsłuch – Likwidacja i wykrywanie w firmie,domu,aucie PL/EU - Zdjęcie nr 1Podsłuch – Likwidacja i wykrywanie w firmie,domu,aucie PL/EU - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Alicja Nowak (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48502077177
Web: wywiad.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Usługi porządkowe Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi porządkowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)