Razem 252 508 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pewna część społeczeństwa czyści dywany za pośrednictwem różnych "pseudo fachowców". Ze względu na używane do czyszczenia odkurzacze piorące potocznie zwane karcherami oraz nieodpowiednie środki czyszczeniu poddawana jest tylko powierzchowna część dywanu, wykładziny czy mebli tapicerowanych. Po czyszczeniu wykonywanym głównie u klienta dywan pozostaje na podłodze często drewnianej lub drewnopodobnej mokry na wiele godzin. Jeśli w pomieszczeniach jest słaba wentylacja to dywan zaczyna śmierdzieć, ponieważ nie usunięte z runa i osnowy resztki zaczynają gnić. W takich warunkach może nawet dojść do pojawienia się pleśni, zarówno na dywanie jak i podłodze. Tak czyszczone dywany szybciej się brudzą gdyż brud zostaje zwyczajnie roztarty, a nie dokładnie wypłukany. Dodatkowo użyte i nie usunięte środki ze względu na swój skład zdecydowanie zwiększają lepkość powierzchni, a użycie nieodpowiedniego sprzętu powoduje nieodwracalne uszkodzenie włosa dywanu. Podobne procesy zachodzą w materiale i gąbce stanowiących element wykończeniowy mebli.

Używane przez nas środki czyszczące i detergenty są najskuteczniejsze w swojej klasie. Te profesjonalne produkty nie są dostępne w zwykłych sklepach. Do prania dywanów, wykładzin, tapicerki używamy odpowiednich płynów oraz wysokiej klasy sprzętu, dzięki czemu dywany, wykładziny po wykonanym u nas czyszczeniu są czyste oraz suche i nie wymagają jakichkolwiek dodatkowych zabiegów.

Dywanów nie pierzemy w pomieszczeniach myjni samochodowej, garażu lub na podwórku przed domem. Mamy oddzielne pomieszczenia do wykonania każdego etapu usługi dlatego jesteśmy w stanie wyprać dywany o wymiarach przekraczających 5 x 6 m. Suszenie odbywa się w odpowiednich warunkach i pozycji dzięki czemu nie dochodzi do deformacji dywanu.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.10.2014 12:24
Cena: 15 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 364983
Rubryka ogłoszenia: Usługi porządkowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych - Zdjęcie nr 1Pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych - Zdjęcie nr 2Pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Piotr Chorążewski
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +487351862
Web: www.predaja.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Piotr Chorążewski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi porządkowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)