Razem 251 562 ogłoszeń !
OFERUJę
27.01.2015 11:57

Dynamiczna, rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza IGD Consulting Sp. z o.o.

aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Animator czasu wolnego

miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie zajęć grupowych w sali zabaw,

• Współpraca z dziećmi,

• Organizowanie gier i zabaw integrujących.

Wymagania:

• Kreatywność,

• Umiejętność pracy z dziećmi,

• Umiejętność moderowania pracy w grupie,

• Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Oferujemy:

• 6-miesięczny staż z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę,

• Możliwość zdobycia wiedzy,

• Szansa na rozwój.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: d.krzyzanowska@igd.poznan.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Data: 27.01.2015 11:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 386882
Rubryka ogłoszenia: Opieka nad dziećmi

Zdjęcia (1)

Animator czasu wolnego Nowy Tomyśl - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dominika Krzyżanowska (niezarejestrowany)
Województwo: Nowy Tomyśl (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Opieka nad dziećmi Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Opieka nad dziećmi