Razem 256 168 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
13.04.2016 21:55
Cena: 100 Zł.
O

Renowacja starych schodów spod farby drew-dar

Renowacja starych schodów spod farby drew-dar - Zdjęcia do ogłoszenia
Przedstawiamy Państwu usługę renowacji starych schodów spod farby. Dawniej bardzo często zdarzało się że drewniane schody były zabezpieczane poprzez malowanie farbą olejną. Nasza firma zajmuje się przywracaniem schodom ich dawnej świetności. Usługa obejmuje w sobie: - demontaż listewek i innych elementów maskujących, - usunięcie wszystkich warstw farby ... więcej »
13.04.2016 21:46
Cena: 60 Zł.
O

Układanie deski podłogowej na legarach drew-dar

Układanie deski podłogowej na legarach drew-dar - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie układania wszelkiego rodzaju podłóg z drewna. Zajmujemy się zarówno parkietem klasycznym, lamparkietem (mozaiką) jak i na przykład parkietem przemysłowym. W naszym doświadczeniu znajdują się także podłogi łączone z różnych gatunków drewna oraz połączenia parkietu z deską podłogową. Przedmiotem tego ogłosz ... więcej »
-----NOWODWORY -TARCHOMIN- NAPRAWA -SERWIS LAPTOPÓW, NAPRAWA -SERWIS KOMPUTERÓW PC -Instalacja SYSTEMU Windows 10, 8, 7, VISTA, XP/ Usuwanie wirusów trojanów, odzyskiwanie danych, instalacja konfiguracja routera, dzielenie internetu WI-FI na kilka komputerów. Masz problem z komputerem? dzwoń 796 - 802 - 449 KONKURENCYJNE CENY oraz BEZPŁATNY dojazd do klienta!!! ( Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.) Oferujemy: • Hardware - diagnostyka i ... więcej »
13.04.2016 20:12
O

Odszkodowania OC

Agentka z największej firmy odszkodowawczej w Polsce pod nazwą Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) udzieli pomocy poszkodowanym i ich bliskim w uzyskaniu należnego odszkodowania i świadczenia z tytułu polisy sprawcy od firm ubezpieczeniowych . Zapraszam także chętne osoby do współpracy z firmą. Jestem realnym przykładem otrzymania odszkodowania - byłam klientką EuCO.
13.04.2016 20:04
O

Wizy do USA

Wizy do USA - Zdjęcia do ogłoszenia
Wizy do USA Chcesz mieć pewność że zrobiłeś wszystko żeby otrzymać Vizę do USA oraz bez stresowo przejść rozmowę z Konsulem? Dzięki nam ubieganie się o Vizę stanie się znacznie łatwiejsze! Jeśli chcesz uwolnić się od przygotowywania aplikacji wizowej i przejść pomyślenie spotkanie w ambasadzie lub konsulacie, to skontaktuj się z nami. Dzięki nam masz niem ... więcej »
13.04.2016 19:18
O

Zewnętrzny HR

Zapraszamy do udziału w szkoleniu otwartym: ZEWNĘTRZNY HR Zewnętrzny HR to nowoczesna strategia polegająca na zleceniu działań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi firmie zewnętrznej. W ramach usługi pomagamy wypracować strategię działania i optymalną kulturę organizacyjną. Wdrażamy strategię personalną oraz budujemy świadomość biznesową pracowników. Gwarantujemy, iż pracownicy podniosą kwalifikację i poziom motywacji,
a funkcje HR zosta ... więcej »
Cała Polska
+48587463841
Wycena akcji, firm udziałów tel. 608521736 - Zdjęcia do ogłoszenia
Wartość firmy obejmuje zarówno czynniki materialne, jak też niematerialne, zestawione w dynamiczny i efektywny model biznesowy, który można poddać wycenie. Za czynniki materialne uznaje się aktywa trwałe oraz obrotowe, natomiast za niematerialne m.in. kulturę organizacyjną, know-how, reputację przedsiębiorstwa, lojalność pracowników,
13.04.2016 16:33
Cena: 1 Zł.
O

Pilne wydatki?

Pilne wydatki? Nieoczekiwany remont? A może jakaś uroczystość rodzinna? Okazji jest wiele, a kiedy potrzeba szybkiej pożyczki zgłoś się do nas. Jesteśmy sprawdzoną, doświadczoną firmą pożyczkową. Masz stały dochód? Zadzwoń - tel.513 560 414
Tarnów
+48513560414
Widniejesz w bazach KRD, BIG, BIK, ERIF? Dla nas to nie problem! Wystarczy udokumentowany dochód. Formalności załatwisz bez wychodzenia z domu! Zadzwoń: 737 758 168 lub wyślij SMS o treści KASA, a oddzwonimy do Państwa.
Cała Polska
+48737758169
Kompleksowe przygotowanie przedsiębiorstwa do prawidłowego funkcjonowania na płaszczyźnie transgranicznego świadczenia usług. Delegowanie Opiekunek do prywatnych odbiorców usług na terenie Niemiec. Zapewniamy profesjonalną obsługę w przygotowaniu przedsiębiorstwa na każdym etapie. Dostosowanie do wymogów kraju przyjmującego pracowników. Wskazujemy wszystkie formy rozwoju po stronie niemieckiej wraz ze wskazaniem firm/odbiorców usług Zapewniamy pakiet szk ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
13.04.2016 15:37
O

Wyroby gumowe Stomil

Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A mieszczą się w Bydgoszczy i od prawie 100 lat produkują wyroby gumowe oraz elementy hydrauliki. Spółka dostarcza węże hydrauliczne, węże przemysłowe, a także płyty gumowe i uszczelnienia do firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie. Jako jeden z liderów w swojej branży wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, wywodzącą się z doświadczenia i tradycji. Stomil dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki ... więcej »
Kursy na podesty koszowe, wózki widłowe – Kraków - Alwernia - Zdjęcia do ogłoszenia
Jako Ośrodek Szkoleniowy Kierowców Wózków Widłowych i innych urządzeń transportu bliskiego. Specjalizujemy się w kursach przygotowujących do: - obsługi podestów ruchomych przejezdnych koszowych na pojazdach, - obsługi wózków jezdniowych (widłowych) - wszystkie typy – IIWJO (spalinowe, elektryczne oraz napędzane LPG), - obsługi wózków systemowych (wysok ... więcej »
Małopolskie
+48601950888
Olkusz, Myślenice - Kurs magazynier + wózek widłowy. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą wózka widłowego. Koszt takiego szkolenia to 800 zł. Na całość szkolenia składają się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego - 152 zł. - badania lekarskie, lekarza medycyny pracy - 40 ... więcej »
Małopolskie
+48601950888
13.04.2016 13:53
O

Agencja kreatywna Green Parrot

Agencja kreatywna Green Parrot - Zdjęcia do ogłoszenia
Zamówienie dogodnej opcji reklamowania ma teraz wielkie ważności. Warto wybrać to, co umożliwi nam znaleźć docelowych zleceniodawców i zapewnić sobie większe przychody, na których każdemu najbardziej zależy w konkretnym momencie. Trzeba więc zdecydowanie postawić na takie rozwiązania, jakie staną się dla każdego niesamowicie komfortowe i atrakcyjne w takiej ... więcej »
Wycena firm, spółek, udziałów, akcji tel. 608-521-736 - Zdjęcia do ogłoszenia
Wycena Firm , spółek , udziałów , akcji tel.608-521-737 Wartość firmy obejmuje zarówno czynniki materialne, jak też niematerialne, zestawione w dynamiczny i efektywny model biznesowy, który można poddać wycenie. Za czynniki materialne uznaje się aktywa trwałe oraz obrotowe, natomiast za niematerialne m.in. kulturę organizacyjną, know-how, reputację pr ... więcej »
13.04.2016 13:32
O

BIURO RACHUNKOWE

Biuro rachunkowe UNIFUND oferuje szeroki wachlarz usług księgowych! Jesteśmy zespołem księgowym z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy mają wiedzę i umiejętności potwierdzone certyfikatami. Dzięki temu możemy pomóc w skutecznym rozwiązaniu najtrudniejszych problemów, które pojawiają się przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Oferujemy m.in.  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego &a ... więcej »
13.04.2016 13:29
O

Pozabankowe kredyty

Pozabankowe kredyty - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz szybkiej gotówki a banki nie chcą z Tobą współpracować? Jeśli tak ta oferta jest dla Ciebie. Udzielamy pożyczek pozabankowych zarówno dla firm jak i osób prywatnych do 30,000 zł Na jasnych i przejrzystych zasadach -Bez zabezpieczenia -Bez poręczyciela -Wysokość rat jest ustalana indywidualnie na potrzeby klienta -Decyzja do 48h -Maks ... więcej »
Cała Polska
+48519896744
13.04.2016 13:24
O

Zbyt wiele długów płacić?

Zbyt wiele długów płacić? - Zdjęcia do ogłoszenia
Kupiłem drugi dom z jakiegokolwiek powodu, mogę ci pomóc. I refinansować domu jest w 1 miejscu, albo w sekundę z rozsądną cenę. Wszystko jest zgodne z prawem i jest wykonywana rzetelnie, tylko poważne osoby. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji
Zrealizować swoje problemy koniec roku - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz osobiste pożyczki lub kredytu hipotecznego? krótko lub długoterminowe. Niezależnie od tego czy poszukują rozwiązania hipotecznych dla krótko- lub długoterminowej, stałej lub zmiennej stopy procentowej, albo otwarte, czy zamknięte, oferujemy szeroką gamę opcji hipotecznych do swoich potrzeb finansowych w domu. Są to obszary, w których nasze kredyty są ... więcej »
13.04.2016 13:18
O

Grafik komputerowy - RSgrafik

Grafik komputerowy - RSgrafik - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję usługi graficzne na najwyższym poziomie w umiarkowanych cenach. Nie ma znaczenia czy jesteś odbiorcą korporacyjnym czy indywidualnym zawsze zaproponuje Ci projekt "uszyty na miarę" i zgodny z aktualnymi trendami ale wyróżniający się na rynku. Moje ulubione konkurencje to: - identyfikacja wizualna (logo, materiały firmowe); - ilustracje; ... więcej »
Ogłoszenia 14881 do 14900 z 42245
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)