Razem 254 995 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Placówka bankowa należąca do sieci dużego, polskiego banku przy ul. Warszawskiej 72 w Białymstoku proponuje swoim Klientom bezpłatne doradztwo kredytowe, porównanie ofert kredytów i pożyczek, obsługę kredytów z dojazdem do Klienta oraz kredyty i pożyczki z najniższym oprocentowaniem. Na ofertę banku składają się:

- szybkie pożyczki na oświadczenie

- pożyczki bez zaświadczeń

- kredyt z niską prowizją

- korzystne warunki kredytów

- pożyczki na dowolny cel bez BIK

- kredyty konsolidacyjne z jedną niższą ratą.

Doradcy kredytowi porównują oferty kredytów i pożyczek bankowych z uwzględnieniem preferencji kredytowych Klienta. Proponujemy niskie oprocentowanie kredytów, pożyczki z niską marżą, proste warunki udzielenia kredytu. Naszym Klientom umożliwiamy uzyskanie szybkich pożyczek z niską ratą, sami gwarantujemy szybką decyzję kredytową i natychmiastowy dostęp do gotówki. Do oceny zdolności kredytowej wymagamy minimum formalności, nie wymagamy zaświadczeń. Udzielamy kredytów na oświadczenie, kredytów bez zaświadczeń. Oferowane w placówce bankowej kredyty i pożyczki należą do najchętniej wybieranych produktów bankowych, które należą do czołówki rankingu kredytów i pożyczek dostępnych na rynku. Atrakcyjne warunki udzielania kredytów w placówce wynikają z przynależności do grupy dużego, polskiego banku, który gwarantuje stabilne warunki finansowania kredytów, profesjonalne wsparcie oraz obsługę kredytów w trakcie trwania umowy. Eksperci finansowi pomagają w podjęciu decyzji kredytowej, przedstawiają możliwości uzyskania kredytu na akceptowalnych przez Państwa zasadach oraz dzięki profesjonalnemu doradztwu kredytowemu zapewniają szeroki wybór produktów kredytowych spośród dostępnych w placówce. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz biznesowych, z możliwością dojazdu do Klienta w celu podpisania umowy. Klienci poszukujący kredytów gotówkowych z obniżonym oprocentowaniem i najniższą prowizją będą zainteresowani promocyjną ofertą pożyczki gotówkowej z obniżonym oprocentowaniem nawet do 0.99%. Warunki kredytowe w promocyjnej ofercie kredytowej obejmują kwotę kredytu do 120.000 zł, wypłatę środków możliwą w dniu złożenia wniosku, brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu oraz prowizję za udzielenie kredytu w wysokości 0.99%. Szczegóły oferty promocyjnej pożyczki gotówkowej dostępne są u agenta oraz na stronie www.dobry-kredyt.com.pl/promocje

W agencji bankowej Warszawska 72/5 dostępne są najtańsze kredyty z niską marżą, kredyty z najniższym oprocentowaniem oraz szybkie pożyczki na korzystnych warunkach z ratą dopasowaną do możliwości Klienta. W placówce dostępne są korzystne kredyty bankowe, bez zbędnych formalności. Doradcy kredytowi zapoznają Państwa z warunkami udzielenia kredytu, umożliwią konsolidację zadłużenia oraz będą służyć pomocą w trakcie przygotowywania dokumentacji kredytowej. Ocena zdolności kredytowej w naszej placówce jest sprawna i pozwala na uzyskanie środków z kredytu nawet w trakcie wizyty w placówce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z doradcą kredytowym 666 112 100 oraz wizyty w placówce banku ul. Warszawska 72/5, 15-078 Białystok.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.03.2019 14:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 613967
Rubryka ogłoszenia: Egzekwowanie należności
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
POŻYCZKA NAJNIŻSZA MARŻA OBNIŻONE OPROCENTOWANIE BIAŁYSTOK - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Doradca Kredytowy
Województwo: Białystok (Podlaskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666112100
Web: www.dobry-kredyt.com.pl/promocje
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Doradca Kredytowy
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Egzekwowanie należności
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)